משפחה כלכלית - לוגו
משפחה כלכלית - לוגו

איפה הכסף?

גם לכם יצא לשאול את עצמכם איפה הכסף? אם גם אתם מרוויחים משכורות גבוהות ובכל זאת לא מצליחים לסגור את החודש או לצאת מהמינוס, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. זהו מצב ידוע שאפשר, כדאי וצריך לטפל בו בהקדם. כאשר מנהלים לא נכון את הכספים או לא מנהלים אותם כלל, הרבה מאוד כסף הולך לאיבוד.

משפחות קטנות (2 הורים עובדים + 2) עם הכנסה חודשית של 25 אלף שקלים נטו (מעמד ביניים) נמצאות במינוס באופן קבוע עקב התנהלות פיננסית שגויה. הגיע הזמן לשנות, ללמוד ובאותה הזדמנות ללמד גם את הדור הצעיר איך להתנהל נכון כלכלית. ניסיון לחסוך כסף ללא תכנית מסודרת של יועץ פיננסי וללא תקציב מאוזן דומה לניסיון למלא מים במסננת.

אלו הוצאות יש?

כל משפחה היא יחידה כלכלית שמוציאה כספים ומכניסה כספים. המצב האידאלי הוא איזון בין ההוצאות לבין ההכנסות, כך שלא נוצר מצב בו הסכום שיצא בחודש מסוים גבוה מהסכום שנכנס. מצב של מינוס בחשבון הבנק נגרם עקב חוסר איזון בין ההוצאות לבין ההכנסות. הצעד הראשון בתהליך ההבראה הכלכלית הוא רישום של ההוצאות הקבועות הגדולות עם דגש על ההוצאות הגדולות וההכרחיות ( משכנתא, גן פרטי, מזון, דלק, חשבונות שוטפים, ביטוחים).

השלב השני יהיה סקירה של מקורות הכנסה (משכורת, קצבאות, עזרה מההורים, תשואות של השקעות). כעת, היועץ מנתח את הנתונים ויחד עמכם מרכיב תקציב שתואם את אורח החיים, רמת החיים ובעיקר את היכולת הפיננסית.

איך יוצאים מהמינוס?

גם אם אתם מאמינים שאין ממש מאיפה לקצץ, אתם תגלו עם חשיבה יצירתית שאתם יכולים לחסוך כמה מאות שקלים בכל חודש. המינוס בחשבון הבנק הוא הלוואה בריבית גבוהה במיוחד כך שכמעט תמיד משתלם לקחת הלוואה בתנאים טובים ולסגור באמצעותה את המינוס. המקצועיות והניסיון של היועץ באים לידי ביטוי ביכולת לאתר בעבורכם את התחומים בהם תוכלו לחסוך ולהמליץ על צעדים פיננסיים באמצעותם תצליחו להפיק יותר מהכסף שלכם.

חשוב להדגיש שהתנהלות כלכלית נכונה אינה מונעת מכם פינוקים או קניות. אתם לא תאמינו כמה בקלות אפשר להיפטר מהמינוס ולהתחיל לחיות נכון עם יתרת זכות בחשבון, קופת חיסכון, נכסים והשקעות.

השאר פרטים לשיחת ייעוץ חינם
אולי יעניין אותך גם

אני רוצה שיחת ייעוץ חינם

דילוג לתוכן