משפחה כלכלית - לוגו
משפחה כלכלית - לוגו

חיסכון פיננסי לעתיד

התנהלות כלכלית נכונה תאפשר לכם להפיק יותר מהכסף שלכם. כאשר אתם פועלים לקראת חיסכון פיננסי לעתיד ושמים בצד חלק מהכסף שלכם בכל חודש, אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שתצליחו להתמודד עם הוצאות כספיות בלתי צפויות. 

החוק בישראל מחייב כל עובד שכיר וכל עצמאי בחיסכון פנסיוני לטווח הארוך כך שסביר להניח שיש לכם לפחות קופת חיסכון אחת. 

למה חיסכון פיננסי לעתיד זה קריטי?

אנו זקוקים לקופת החיסכון על מנת לדאוג לעתיד שלנו ושל המשפחה כולה. ההחלטות הפיננסיות שאתם מקבלים היום והאופן בו אתם מנהלים את התקציב עתידים להשפיע על רמת החיים שלכם בגיל השלישי ועל היכולת של ילדכם ללמוד באוניברסיטה ולרכוש דירה.

השנים חולפות במהרה ולפני ששמנו לב הילד כבר חוגג בר מצווה ואנחנו עדיין לא פתחנו בעבורו את קופת החיסכון שתכננו לפתוח ביום הולדתו הראשון. 

אם יש משהו שאפשר להיות בטוחים בו זה שאין לנו זמן לבזבז. עלינו להתחיל לנהל נכון את הכספים שלנו עוד היום. כל חודש בו אנחנו ממשיכים להוציא כסף מבלי לבחון את ההכנסות, לבזבז ולדחות לחודש הבא את ההפקדה לתכנית חיסכון פיננסי לעתיד או את הפגישה עם היועץ הפיננסי, הוא חודש בו אנחנו מסכנים את עתידנו הפיננסי וחושפים את עצמנו לקטסטרופה כלכלית.

אם חשוב לכם להיות מוכנים לכל אירוע, ליהנות מחופשות ופינוקים מעת לעת, להיות מסוגלים להגשים חלומות ולדאוג לעתיד הכלכלי של ילדכם (לעזור להם לקנות דירה או לממן לימודים) – זה הזמן לתכנן קדימה את ההתנהלות הפיננסית שלכם בעזרת יועץ פיננסי מנוסה.

מה כוללת פגישת ייעוץ?

ייעוץ פיננסי הוא ייעוץ אישי כך שהתכנים אינם אחידים. הפגישה תתחיל בסקירת מקורות ההכנסה, רישום של ההוצאות (הלוואות ומינוס בבנק) ובחינת קופות החיסכון הקיימות. בהתאם לנתונים מרכיב היועץ תכנית פיננסית נכונה שמתבססת על תקציב מאוזן. 

במידה ואתם נמצאים היום בחובות ייתכן  ויידרשו מספר חודשים עד שתוכלו להתאזן ולהתחיל לחסוך כסף. פגישת הייעוץ היא הצעד הראשון לקראת הבראה כלכלית והתנהלות פיננסית אחראית. אף פעם לא מוקדם מידי להתחיל חיסכון פיננסי לעתיד, לדאוג לעתידכם המקצועי, לנהל נכון את המשאבים שלכם ולהפיק מקסימות תועלת מהכסף שלכם היום ובעתיד.

השאר פרטים לשיחת ייעוץ חינם
אולי יעניין אותך גם

אני רוצה שיחת ייעוץ חינם

דילוג לתוכן