משפחה כלכלית - לוגו
משפחה כלכלית - לוגו

חישוב מחדש

כולנו שואפים להגדיל עוד ועוד את ההכנסה שלנו ואכן מעת לעת אנחנו מצליחים להתקדם במקום העבודה או לקבל לידנו סכום כסף. אך מה עושים כאשר המשכורת החודשית הופכת נמוכה יותר? איך מתנהלים נכון בתקופות בהן השכר יורד עקב פיטורין, החלפת מקום עבודה או יציאה לפנסיה?

אותם שלבים בחיים בהם אנו מתמודדים עם שינויים פיננסיים לטוב או לרע הם שלבים בהם נכון יהיה לעצור ולבצע חישוב מחדש. עלינו לבחון שוב את ההוצאות מול ההכנסות ואת כל המשאבים הפיננסיים שעומדים לרשותנו. את החישוב כדאי לבצע יחד עם יועץ פיננסי מנוסה שמצליח להסתכל על התמונה הכוללת. היועץ יבצע ניתוח של הנתונים שלכם בעבר ובהווה על מנת להבטיח את עתידכם.

שינוי ביכולת הפיננסית דורש הערכות מחדש. אם תמשיכו להוציא את אותם סכומי כסף בכל חודש על אף הירידה בכושר ההשתכרות תמצאו את עצמכם במהרה בגירעון. בכדי למנוע מצב בו אתם נאלצים לפתוח קופות חיסכון או אפילו לקחת הלוואות בריביות גבוהות שקשה להחזיר אותם כדאי לחשב מחדש את התקציב.

איך מתמודדים עם שכר נמוך?

זה נכון שהיום אתם כבר לא מרוויחים כמו פעם אך אין זה אומר שלא תוכלו ליהנות מעת לעת ממסעדה טובה, חופשה או רכב חדש. קיימים היום כלים פיננסיים בעזרתם ההסתגלות למצב החדש מהירה ומהר מאוד מוצאים גם את הדרך לחסוך. לאחר מספר חודשים של התנהלות פיננסית נכונה תגלו שיש לכם הרבה יותר כסף גם כאשר השכר שלכם למעשה ירד.

ייעוץ פיננסי מלמד אתכם איך לנהל נכון כספים על מנת למנוע בזבוז יותר של משאבים. עם תכנון נכון וכמה שינויים באורח החיים ובאופן קבלת ההחלטות, אתם תסתגלו במהרה למצב החדש ותתמלאו במוטיבציה למצוא מקורות הכנסה נוספים.

השאר פרטים לשיחת ייעוץ חינם
אולי יעניין אותך גם

אני רוצה שיחת ייעוץ חינם

דילוג לתוכן